Wypoczynek w lesie, komfortowe apartamenty w Enklawie Białowieskiej
 1. Strona główna
 2. Oferty Specjalne
 3. Wypoczynek w lesie, komfortowe apartamenty w Enklawie Białowieskiej

Wypoczynek w lesie, komfortowe apartamenty w Enklawie Białowieskiej

 • dowolna dł. pobytu
 • Bez wyżywienia
Oferta elastyczna z możliwością anulacji lub zmiany.#wypocznijbezpiecznie. Wypoczynek w najniższej cenie, w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Oferta zawiera:

 • nocleg dla 2-4-6 osób w komfortowych apartamentach 1-2-3 pokojowych
 • nieograniczony dostęp do WiFi

 

od 205 /noc

Wyżywienie

W naszych apartamentach są wszystkie urządzenia i sprzęt do samodzielnego przygotowania posiłków. Jeśli jednak nie masz ochoty przygotowywać posiłków, skorzystaj z usług restauracji SportBar.

Śniadania od godz. 7:30:00 do 10:00, lunch od 12:00 do 14:00, a obiadokolacje od godz. 18:00 do 20:00 serwujemy w restauracji lub w apartamentach, w ekologicznych opakowaniach jednorazowych.

 

Pozostałe informacje

Wdrożyliśmy wszystkie dostępne środki zapobiegawcze mające na celu wyeliminowanie ryzyka związanego z ewentualnym zarażeniem się wirusem na terenie obiektu. Stosujemy wytyczne GIS w tym zakresie. Wśród środków zapobiegawczych, jakie podejmujemy znajdują się:

 • Wyposażenie wszystkich przestrzeni wspólnych w żele antybakteryjne 
 • Specjalistyczna dezynfekcja pokoi gości, restauracji i sal konferencyjnych. Stosujemy zasadę czystych blatów, każdorazowo dezynfekujemy po wydanych produktach Gościom
 • Nasz personel jest wyposażony w środki ochronne oraz dodatkowe środki do dezynfekcji
 • Nasze apartamenty są wyposażone indywidualną wentylację z odzyskiem ciepła. Regularnie czyścimy i dezynfekujemy filtry.
 • Wszyscy pracownicy stosują środki do dezynfekcji i mają nieograniczony dostęp do wszystkich środków ochrony
 • Także Goście mają zalecenie dezynfekcji rąk
 • Goście i pracownicy są poddawani badaniu temperatury ( w przypadku stwierdzenia podwyższonej temperatury uruchamiamy odpowiednie procedury)
 • Ulokowanie apartamentów i restauracji oraz terenów rekreacyjnych na 4,5 ha działce daje możliwość zachowania dystansu społecznego

Ważne informacje

Zameldowanie i wymeldowanie

Przyjazd od: 16:00 Wyjazd do: 11:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Warunki anulacji:

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowane karty płatnicze

Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Pozostałe oferty Doświadcz wspaniałych chwil

Nieznany Bór 1
17-200 Hajnówka, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij